Kids and Heroes
Z Denveru do Brna míří Reno Divorce, zahrají v Letním kině na Špilberku
Danny 05/07/2019 Pozvánky

Šestý srpnový večer se nad Brnem rozezní sound pořádné Ameriky. Vrací se tam totiž denverští Reno Divorce a zahrají na pódiu Letního kina na Špilberku. Krýt záda jim tentokrát bude téměř domácí parta Supertesla.

Reno Divorce stojí už víc jak dvacet let na charismatické osobnosti svého frontmana a kytaristy Brenta Lovedaye. Mísí to nejlepší z kalifornského punkrocku s vlivy country, americany a klasického rock’n’rollu. Na aktuální evropské tour vezou své loňské EP Fair​-​Weather Friends, ale samozřejmě i nálož starých hitovek, co za všechna ty léta nasbírali. Pokud milujete Social Distortion, Reno Divorce si nenecháte ujít.

To brněnsko-pražská Supertesla jde za tři roky existence výš a výš, a řídí se heslem „víc rocku v punkrocku“. Inspiraci Gaslight Anthem, ani Brucem Springsteenem nezapírají, přesto jsou u nás tak trochu zjevením. Za sebou mají tři sedmipalcové singly, vinylový split s Pražáky Nežfaleš a momentálně chystají svou první velkou desku, ze které určitě zazní pár songů. Přijďte si nechat zlomit srdce vyzrálým rock’n’rollem s českými texty.

Reno Divorce + Supertesla
6.8.2019 18:00
Letní kino Špilberk, Brno

Přímý link na předprodej vstupenek: https://goout.net/cs/koncerty/reno-divorce+supertesla/rcuie/+qgokm/
Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/2447840362110832/

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com