Kids and Heroes
Willie Nelson, legenda outlaw country, ještě neumřel a vydává novou řadovku
Danny 03/04/2017 Novinky, Zahraniční

Všem „zaručeným“ zprávám navzdory je Willie Nelson pořád mezi živými a vesele i ve svých 83 letech brázdí Ameriku ve svém tour busu plném trávy. Legenda amerického outlaw country a člen superskupiny The Highwaymen (spolu s Nelsonem ještě Cash, Kristofferson a Jennings) vydá na sklonku dubna u Legacy Recordings novou řadovku, která se měla původně trefně jmenovat I’m Not Dead, nakonec ale zvítězil neméně výstižný název God’s Problem Child.

Za poslední měsíc zveřejnil Willie Nelson songy A Woman’s Love, It Gets Easier a nejnověji Old Timer. Jedná se po pěti letech opět o autorské album, vloni Nelson natočil tribute album Rayi Priceovi, v jehož doprovodné kapele Nelson v padesátých letech začínal, a také ceněnou desku Summertime, na které zpívá písničky z dílny broadwayských klasiků – bratří Gershwinů.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com