Kids and Heroes
White Lung prozrazují detaily k červnové desce a míří do Prahy
Danny 31/03/2014 Novinky, Zahraniční

Kanadský hudební magazín Exclaim! označil debut vancouverských White Lung za album roku 2010. Letos od White Lung očekáváme vydání třetí řadové desky, nesoucí název Deep Fantasy, kterou otevře březnový video-singl Drown With The Monster. Limitovaný čirý vinyl i CD verze vyjdou v polovině června u Domino Records. Během nahrávání deseti nových skladeb kapelu ve studiu opustila baskytaristka Grady a její party tak nahrál jediný chlap v kapele, kytarista Kenneth William.

To nejlepší z White Lung ale najdete na koncertech. Ten pražský se koná 15. května ve Futurum Music Baru a baskytary se na něm, stejně jako na celém evropském tour, ujme Hether z Wax Idols. Tím, kdo na sebe ale strhává většinu pozornosti, je zpěvačka Mish Way, jak určitě potvrdí každý, kdo White Lung viděl v Dejvicích dva roky dozadu. Nenechte si je letos ujít.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com