Kids and Heroes
Weezer coverovali na přání – poslechněte si jejich verze osmdesátkových hitů od Toto
Danny 30/05/2018 Novinky, Zahraniční

Kalifornští Weezer, to je na jednu stranu skutečně velká kapela, na druhou ale pořád dost veliká alternativa. Vloni nahráli desku Pacific Daydream, o rok před tím své bílé album, a není tajemstvím, že pracují na nové řadovce. O chystaném černém albu ale řeč zatím nebude, protože Weezer zveřejnili dva covery od osmdesátkových hvězd Toto.

Na počátku byla nevinná legrace a hashtag #WeezerCoverAfrica na jednom fanouškovském twitterovém účtu. Jen tak, bez důvodu, jako hec. Weezer se nikdy coverům nebránili, v jejich koncertním sestlistu často na nějaký narazíte a zákonitě každá akce vyvolává reakci. Reálný a virtuální svět se nakonec absurdně prolnul a Weezer minulý týden zveřejnili písničku Rosanna, což je cover jiného velkého hitu od Toto. V tu chvíli bylo jasné, že si Weezer se svými fanoušky jen hrají a ve finále dojde i na vytouženou Africu. Tak tady to je!

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com