Kids and Heroes
Wednesday 13 natáčí své největší pecky akusticky
Danny 10/02/2014 Novinky, Zahraniční

Wednesday 13, milovník klasických hororů, punkrocku i metalu, nahrává momentálně ve svých Transylvania 90210 Home Studios jedenáct songů z vlastního repertoáru akusticky a přiblíží tak svou nejznámější tvorbu spíše k bočnímu projektu Bourbon Crow. CD, na kterém nebudou chybět nové verze takových hitů jako Morgue Than Words, Die Sci Fi nebo We All Die, můžeme očekávat v červnu letošního roku.

Zároveň se Wednesday 13 chystá otevřít svůj domácí archiv a na čtyřech discích vydat víc než 50 nikdy nezveřejněných demo nahrávek, spolu s kolekcí největších hitů mapujících jeho víc než desetiletou kariéru, pod názvem Dead Meat – 10 years of blood, feathers & lipstick.

A nám se samozřejmě líbí možnost objednat si chystané nahrávky už teď, doplněny o nějaký ten bonus. A kdo by nechtěl jednu z originálních maleb z dílny Wednesday 13 na své zdi? Objednávat můžete u Morgue Than Merch.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com