Kids and Heroes
Walk Off The Earth se Sarah Blackwood přijedou popřát Roxy k narozeninám
Redakce 11/06/2015 Pozvánky

Pražský klub ROXY oslaví na podzim 23. narozeniny a společně s NoD představí nabitý týden plný koncertů, parties, divadelních premiér a výstav. Prvním světovým jménem je kanadská kapela Walk Off The Earth, známá především virálním úspěchem brilantně provedených cover verzí. Do Prahy přijede představit své druhé autorské album Sing It All Away.

Walk Off The Earth je fenomén, který posunul hranice toho, co může kapela ve 21. století přinést světové pop music. Bez pomocí velkých nahrávacích společností či agentů si tato kanadská indie kapela dokázala během několika měsíců získat desítky miliónů fanoušků. Za úspěchem stojí především netradiční pojetí cover verzí v čele s virálním hitem Somebody That I Used To Know (Gayle), který na Youtube nasbíral za 4 měsíce přes 127 miliónů zhlédnutí.

Nové album Sing It All Away vychází 15. června a má ambice navázat na úspěšný debut R.E.V.O. z roku 2013, který vystřelil na na nejvyšší příčky žebříčku Billboard Top Albums a následovala ho dvě světová turné. Titulní singl Rule The World vzbudil velká očekávání jak od nového studiového alba, tak i od další tour, v rámci níž se Walk Off The Earth poprvé objeví i v ČR.

Walk Off The Earth jsou krásným příkladem toho, že i „do it yourself“ projekt několika kamarádů může během okamžiku ovládnout svět. V říjnu mají v plánu ovládnout i narozeniny klubu ROXY a byla by chyba nebýt při tom.

Walk Off The Earth (CAN)
20. 10. – Start: 19:00

Předprodej bude spuštěn v pátek 15. května v 10 hodin.
Vstupenky/Tickets: 600 czk + poplatky
V NoD za zvýhodněnou cenu 630 czk

O autorovi

2 komentáře

  1. Hurvy 15/05/2015 at 09:36

    Slušná hipízárna… :-(

  2. Michaela Klose 19/05/2015 at 15:15

    Ten singl hezky zapadne do playlistu obchodních center… Škoda, že Sarah nepřijede sólo, tenkrát v Crossu byla skvělá.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com