Kids and Heroes
Vychází třetí deska Lapinpolthajat, punk senzace ze země tisíců jezer
Redakce 20/06/2015 Novinky, Zahraniční

Třetí řadová deska Lapinpolthajat vychází právě v těchto dnech v kooperaci několika světových labelů včetně PHR Records. Držme se u téhle desky označení názvu III., přece jen název Jokainen Isä Toivoo Pojastaan Miestä, Ei Hinttiä – Jokainen Poika Toivoo Isästään Miestä, Ei Natria není pro našince úplně uchopitelný.

V rodném listě finských Lapinpolthajat najdete města Tampere a Helsinki a v kolonce otec stojí jméno Jukka, mj. v minulosti člen kapel jako Sotatila nebo Riistetyt a provozovatel slavného labelu Kämäset Levyt.

Lapinpolthajat vás možná překvapí, ježto to nehrají na severskou temnotu a tvrdost. Naopak jejich muzika je v rámci možností melodická a pohybuje se ve středním tempu. Tím je ovšem vysoce hitová a neuvěřitelně nakažlivá. Zpěv v rodném jazyce je dokonale srozumitelný a donutí vás za chvíli si pobrukovat s kapelou, aniž byste potřebovali rozumět jedinému slovu.

Lapinpolthajat je v současnosti jednou z nejnakoplejších kapel v zemi tisíců jezer a jejich aktuální deska to naprosto potvrzuje.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com