Kids and Heroes
Vychází třetí číslo Telepatie, hudebního magazínu z podsvětí
Michaela Klocová 15/02/2021 Cz/Sk, Novinky

Po roce jsou vydavatelé fanzinu Telepatie zpět s třetím pokračováním, které svým konceptem plynule navazuje na předchozí dvě vydání. Na 152 stránkách najdete převážně rozhovory, které jsou z valné části zaměřené na jednotlivé osobnosti.

První z nich je s Honzou Kapákem (Hellsound studio, Bohemyst, Master´s Hammer…), následuje povídání s Janem Tomášem (Tomáš Palucha, LVMEN…), Veronikou Zemanovou (Kalle…), Trevorem z Haunt, Kozlem z Kaosquad, Lukášem Sedláčkem z Drutty, Davidem Válou (Vole, Tábor…), Alešem Vilingrem (Et Moriemur, Somniate…) a Václavem Dobiášem aka SWEEPS 04.

Zrod své třetí desky komentují OR. HC/punkoví Human Fault představí svou kapelu. V rozhovoru s Pathologist se detailně probírá éra téhle legendární skupiny. Do světa audiokazet dá nahlédnout osoba nejpovolanější, David Šmitmajer. Nejen fanzinovou a webzinovou scénu představí Michaela Klocová z Kids and Heroes. O pořádní koncertů barvitě povypráví kolektiv kluků z Kreas.

V zinu nechybí ani tour report o putování po jihovýchodní Asii, který napsal Beňo ze See You In Hell. Zeměžluč letos slaví 35 let, a tak se jeden z textů ohlíží za historií téhle kapely. Další text se věnuje od vzniku po současnost kapele Stolen Lives. Jedna z anket se zabývá zvláštními názvy kapel, zatímco ta druhá nahlíží do světa žen, které zpívají v doommetalových kapelách.

Kontakt pro info a objednání: telepatiezine@seznam.cz

O autorovi

„Šéfová“. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com