Kids and Heroes
Vychází dlouho očekávaná řadovka street punx Monster Squad, poslechněte si ji
Danny 29/05/2018 Novinky, Zahraniční

Dlouhých 11 let trvalo kalifornským street punkerům Monster Squad, aby natočili novou řadovou desku. Právě vychází album Depression, které velkolepě oslavuje návrat na pódia, stejně jako se vypořádává se spoustou démonů.

Album ilustruje osobní příběhy členů kapely, jejich fanoušků, přátel a milovaných, především je ale pohledem do nitra frontmana Phila Gecka. Deset nových tracků ukazuje Monster Squad v době, kdy mají mladické nerozvážnosti dávno za sebou a zároveň jsou po mnohaleté pauze v plném koncertním nasazení.

Dvanáctipalcový vinyl Depression vychází v několika barevných variantách v kolaboraci Voltage Records pro Evropu a Pirates Press Records pro USA. Celou nahrávku si můžete pustit zde.

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com