Kids and Heroes
Volyňská Summer Punk Párty představuje kompletní sestavu kapel v čele s The Casualties
Redakce 05/07/2017 Pozvánky

Bundy už jsou uložený hluboko ve skříních, místo nich se na přední příčky šatníků derou krátký nohavice a rukávy. To znamená jediný – je tady léto a s ním i pořádná nálož letních festivalů. V poměrně bohaté přehlídce různých open airů se letos už pošesté objevuje i Summer Punk Párty, která se koná 18. a 19. srpna na prvorepublikové plovárně v jihočeské Volyni.

Tradiční návštěvníci už ví, že není nad to dát si zde vychlazené pivo a vlézt si do bazénu, odkud je vidět přímo na pódium. A co k této skoro idylické koupačce bude tento rok hrát? Hlavní hvězdou je americká legenda The Casualties, které není nejspíš nikomu potřeba představovat. Dalším headlinerem je pro změnu kapela z Ruska – Siberian Meat Grinder. Ti v dubnu úplně rozsekali narvanou Sedmičku a podobný výkon se dá očekávat i ve Volyni. Z dalších zahraničních jmen se návštěvníci mohou těšit ještě na hardcore-punkery Darko z Velké Británie nebo legendární Konflikt ze Slovenska.

Tradičně nebudou chybět ani zástupci domácí scény – punkový prapor ponesou SPS nebo Nežfaleš, mladší generaci pak budou zastupovat Just For Being, Chasing Christy, The OXX nebo Unravel. Třešničkami na dortu pak budou vystoupení thrash-rock’n’rollových šílenců Hentai Corporation nebo charismatických I am Pentagon.

Stanování, parkování a koupání je tradičně zdarma, vstupenky za předprodejovou cenu 320,- za oba dny jsou k dostání v síti GoOut nebo na těchto předprodejních místech:

  • Infocentrum Volyně
  • Temple Skateshop Strakonice
  • Hotel Zlatá hvězda Vimperk
  • Rock Café Praha

Na místě budou vstupenky na oba dva dny za 420,-, pouze na pátek za 280,-, jen na sobotu za 380,-! Na viděnou v srpnu ve Volyni!

FB event: http://www.facebook.com/events/118814952047386/

FB stránka: http://www.facebook.com/SummerPunkPartyVolyne/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com