Kids and Heroes
Videoreport: pankáči zachraňovali skatepark v Litoměřicích
Johnny Násilník 03/11/2015 Reporty

Pod poměrně vetchým stanem hrají The OXX, a je to divočina jako vždycky. Kotel vře a příboj lidských těl naráží na hradbu odposlechů, a posléze zvukaře, který vyděšeně přidržuje aparaturu a vzápětí apeluje na kapelu, aby přestala hrát. To se ale nestane, a tak se mělničtí chuligáni stávají soundtrackem k potyčkám publika s „ochrankou“, do toho se někdo válí na zemi v trenkách…

Srpnový Save Skate, benefiční akce na záchranu rozpadajícího se skateparku v Litoměřicích, byla real punk. Skejtový a bikerský contest v prostředí romantického Střeleckého ostrova uprostřed Labe, k tomu zahráli kromě OXX také Shadow of Television, Cirguz, místní Švindl a berlínské garážové holky The Mokkers. Odpolední program proložilo jednočlenné loutkové divadlo Vozichet, hlouček sedících pankáčů a skejťáků pozorujících loutky pobíhající po Hvězdě smrti, byl nezapomenutelným výjevem.

Na skatepark se nakonec vybralo přes osm tisíc korun a snad se blíží jeho rekonstrukce. Na to, jak to během poslední prázdninové, navíc úplňkové, soboty vypadalo, se můžete podívat na videoreportu Filipa Obermajera.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

O autorovi

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Comments are closed.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com