Kids and Heroes
Veteráni GBH se vrací tam, kde jim to sluší nejvíc. Na Sedmičku
Redakce 03/12/2015 Pozvánky

Od roku 1979 před sebou GBH hrnou jako těžkotonážní splašenej bagr naprosto nesmlouvavej punk rock. Jakkoliv je slovo legenda nadměrně a často nesprávně používáno, sem bezpochyby sedí. A to nejen proto, že GBH patří k prvním pionýrům svého stylu, mezi první jezdce na vlně UK82 punku, ale taky proto, že do dnešních dnů hrají s několika původními členy a neztratili sakra ani trošku na svý síle a dominanci.

Britské pojetí street punku je specifické. Je to nářez. Dalo by se říct agresivní punk, říznutej hard corem, místama na dohled thrashi, crossoveru nebo metalu. Ale esencí vždycky byl a bude rychlej a hlasitej punk rock, s jasně loženýma názorama, někdy až krutým britským humorem, přísnejma melodiema a silou stáda divokejch koní. 36 let od vzniku. Je to pekelná punková mašina. Je nám velkou ctít po roce je opět uvítat na Sedmičce.

Kick off večera zařídí Thunderbirds, speed rocková střela, našlehnutá hard rockem, punkem i nezbytným rock´n´rollem. Geniální to kombinace, kapela, která na naší scéně až bolestně chyběla, se členy Rocket Dogz, Saints and Sinners a Sour Bitch.

Úterý 15.12.2015 – KLUB 007 STRAHOV
Chaloupeckého 1903/6, Blok 7, Praha 6

Open 19.00 / Ticket 320 Kč

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com