Kids and Heroes
Veteráni Do řady! vydávají po letech novou desku
Redakce 03/01/2014 Cz/Sk, Novinky

Do řady! přicházejí po osmi  letech s novou řadovou deskou. Ačkoli kapela brázdí pódia už více než čtvrt století, jedná se o jejich teprve pátou studiovou nahrávku. Album nazvané Myslím to upřímně! vydává skupina vlastním nákladem a v těchto dnech vstupuje do distribuce prostřednictvím Papagájův hlasatel records (PHR).

„Deska volně navazuje na naší předchozí nahrávku Neber to osobně, kterou jsme vydali před osmi lety. Sice od té doby uplynulo poměrně dost času, v české společnosti se toho ale změnilo jen velmi málo. Lidská hloupost se totiž asi nikdy nezmění. Také proto album odkazuje k předešlé nahrávce nejen textově, ale i názvem a obalem, který je opět z dílny zpěváka Petra Rajtory,“ vysvětlil lídr Do řady!, kytarista Vladimír Volman.

CD bylo nahráno v sestavě : Vladimír Volman – kytara, zpěv, Petr Rajtora – zpěv, Milan Vlček – baskytara, zpěv a Karel „Šipus“ Šimon – bicí. Hudebně deska Myslím to upřímně! navazuje na předchozí album, většina materiálu opět pochází z autorské dílny Volman-Rajtora. Přesto ale nahrávka přináší i několik zajímavých zpestření, například v podobě hostů klávesisty Hynka Volmana a saxofonisty Romana Paška (Laura a její tygři, Zdarr). Myslím to upřímně! obsahuje celkem třináct  skladeb, které kapela nahrála a smíchala v průběhu léta a podzimu v mosteckém studiu Mars. Do řady! už repertoár z nové desky zařadili i do svého koncertního programu, aktuálně se připravují i na natáčení videoklipu k jedné z vybraných skladeb.

Do řady! - Myslím to upřímně

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com