Kids and Heroes
Veteráni amerického crossoveru Method Of Destruction se vrací do Prahy
Martin Suicide 03/12/2019 Pozvánky

Crossover surovec Billy Milano a jeho slovutní M.O.D. (Method of Destruction) se po 5 letech vrací do Prahy! 3. prosince ve Futuru to bude nejen průřez alby M.O.D., ale samozřejmě zazní i hitovky z debutu SOD Speak English Or Die!

Nedojde ale jen na průřez ranými alby, M.O.D. vytasí i dva roky starou desku Busted, Broke & American, takže je třeba očekávat i songy jako You’re a Fucking Dick, Busted, Broke & American nebo All Out of Bubblegum. Ani toto album si s nikým a ničím nebere servítky, protože Billy Milano se jako „kluk” z ulice nikdy nebál a nestyděl vysypat to, co mu se mu v hlavě střádá, třeba o faleši hudebního průmyslu. Billy není jeho součástí, prostě ho baví mastit na kytaru.

„Kdyby to byla práce, nenáviděl bych to,” říká. Proto je i tahle deska se stopáží lehce přes půlhodiny rychlou, zběsilou hardcore/punk/thrash jízdou bez omluv, která si po dvou dekádách našla cestu zpět až do původní stáje Megaforce Records.

„Moje muzika vždy reflektuje můj život. Není to žádné poselství. Vidím jen to, co je přede mnou, o to, co mám za zády, se už nestarám. Je mi ‘třiapade’, jsem už děda a dost možná už další desku nenatočím – však vyšla po 10 letech od té minulé. Je syrová, a čestná. Nejlepší mého života,” bilancoval Milano před dvěma lety po natočení alba. A prý se od té doby nic nezměnilo.

M.O.D. v pražském Futuru podpoří dva prověřené lokální supporty. Zahrozit si budete moci na thrashcore zbíječky Beast Within The Sound a mladé, v osmdesátkách zhlédnuvší se thrashery CBF!


03 / 12 / 2019 – PRAHA / FUTURUM

Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/289

Dále pak v sítích Ticketmaster, Ticketportal a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.

19:00 doors

19:40 – 20:05 CBF
20:25 – 21:00 BWTS
21:30 – 22:45 M.O.D.

Foto: Ted Gijsman

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com