Kids and Heroes
Venku je první ukázka z nové desky Urban Dogs se členy UK Subs a Vibrators
Danny 01/11/2016 Novinky, Zahraniční

UK Subs letos uzavřeli svou diskografii, Charlie Harper a Alvin Gibbs ale s nahráváním přestat nehodlají. Na jaře Harper vzkřísil svůj boční projekt Urban Dogs, sahající až do roku 1982, přizval Gibbse na basu, Matthewa Besta z původního line-upu na bicí a na kytaru Knoxe z The Vibrators a ze společného nahrávání vzešel základ pro desku Attack, která vyjde v dohledné době.

Urban Dogs zatím čekání krátí limitovaným sedmipalcem s písničkou Trick Or Treat, která bude obsažena i na novém albu. Druhou stranu singlu obstarávají dvě dříve nezveřejněná dema z roku 1982 – Utopia a New Barbarians. 7-inch je možné objednávat od 31. 10. u Time And Matter Records.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com