Kids and Heroes
Vegetariánství má být osobní volba, uvádí nový klip Antillectual
Michaela Klocová 31/03/2013 Novinky, Zahraniční

Jsou vegetariáni a vegani lepší lidé než ti, co jedí maso? Ne, ale myslíme, že si v životě zvolili lepší cestu.“ Tak uvádí nizozemská punkrocková parta Antillectual nový videoklip ke skladbě Some Of My Best Friends Are Meat Eaters.

Song, který vyšel na tři roky staré desce Start from Scratch, nemá být podle kapely „jen další cihlou do nekonečné zdi, kterou někteří lidé staví z otravných diskuzí o kladech a záporech používání živočišných produktů“.

Rozhodnutí stát se vegetariánem nebo veganem by mělo být osobní volbou, kterou každý udělá sám a která vychází z vlastních postřehů. Ale pokud se tak někdo rozhodne, je to chvályhodné,“ píší Antillectual na bandcampu, kde najdete celý komentář i text písně.

Co se nové nahrávky nizozemského tria týče, na tu si budou fanoušci muset počkat až do srpna, kdy je naplánováno vydání alba Perspectives & Objectives. Naživo si ale Antillectual můžete přijít poslechnout už 11. dubna, kdy se po boku berlínských Smile And Burn a domácích Empty Hall Of Fame ukážou na Sedmičce.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com