Kids and Heroes
V reedice vychází nesehnatelná druhá deska Bad Co. Project
Danny 07/09/2014 Novinky, Zahraniční

Pouhé dva týdny trvalo, než se stal z druhé desky berlínských Bad Co. Project Mission Mohawk nesehnatelný artikl. Druhou šanci fanouškům teď dávají v Contra Records, u kterých na konci srpna vyšla reedice tohoto alba v pěti set kusovém nákladu ve dvou barevných variantách. Mission Mohawk dostala mírně pozměněný obal a jako bonus plakát o rozměru A1.

Bad Co. Project dal v roce 2006 dohromady frontman Oxymoron Sucker spolu s Marti Neuroticem z Frontkick a Andy Laffem z Mad Sin původně jen jako jednorázovou studiovou záležitost, ze které vzešla deska Sucker Stories. Bad Co. Project ale od té doby každoročně pár koncertů odehrají a už delší dobu slibují další nahrávku.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com