Kids and Heroes
V pražském Bubnu vybouchne americká hardcore punk nálož Total Chaos
Redakce 08/07/2014 Pozvánky

Fňukáš pořád, že v Praze není kam jít, nebo že tu nehraje nic pořádnýho v rámci punku? Tak doraž 5. srpna do již legendárního klubu Buben (Myslíkova 8, Praha 2) na americkou hardcore-punk nálož Total Chaos! Koncert bude nekuřácký, start 19:00.

Total Chaos, parta, která to nekompromisně a bez přestávek drhne od roku 1989. Žádná póza ani žádná lopata – v nynější sestavě najdeš Roba Chaose a Shawna Smashe, který momentálně vydává novou desku se svými Smash 77. Toto nesmrtelné duo doplňuje Mike Monster, který hrál např. v Battalion of Saints, vzniknuvších v roce 1980, a Miguel Conglict, který je momentálně u reunionu legendárních Skeptix. Současná sestava má energie na rozdávání, tak se přijď přesvědčit, že tyhle starý páky to prostě uměj stejně nejlíp.

Tenhle pekelnej večírek doplní další poměrně nová, za to už pořádně prověřená pražská Hanba. Brutální mix punku a hardcoru s českými texty, aneb kluci, kterejm to není jedno. Lidi z kapel Pipes & Pints, Lahar a Repelent SS, co se sešli a pořádně rozčísli stojatý vody týhle hudební scény.

Jako support vystoupí Žižkováci Just War, kde najdeš lidi z kapel jako Exekuce, Demarche, Climax či V.T.Marvin. Zněji jako mix Motörhead a Discharge v nejlepším slova smyslu. Kdo to ještě neviděl a neslyšel, tak byl poslední tři měsíce, co kapela hraje, zavřenej někde v pasťáku.

Předprodej přímo v Klubu Buben a žižkovském Bohužel baru.

O autorovi

1 Comment

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com