Kids and Heroes
V plzeňské Buena Vistě proběhne druhý svátek northern soulu
Tony Youngfield 14/08/2017 Pozvánky

Od první northern soulové akce v Plzni nás dělí více než sedm měsíců. It’s Soul Time! se v klubu Buena Vista odehrál 10. února. Na sobotu 16. září je ovšem nachystáno pokračování It’s Soul Time! Vol. 2, opět pod křídly party Pilsen Owls of Soul. Vinyly se roztočí v osm večer a návštěvníci si do druhé hodiny ranní užijí hromady northern soulových hitů, léty a all nightery osvědčených klasik i málo slýchaných raritních nahrávek. Je na čase oprášit kroky a taneční kreace, v chladném a britsky deštivém počasí obléknout zelenou parku, naleštit boty a vyrazit vstříc nekonečné soulové noci, jejíž hudební doprovod budou obstarávat čtyři DJs, hostující i místní. Z Prahy přijedou Mr. Cat (Prague Allnighters) Vítek (Prague Soul Knights), za Pilsen Owls of Soul budou pouštět Petr a Marek.

Přijďte si do plzeňského klubu Buena Vista v sobotu 16. září vychutnat neopakovatelnou atmosféru northern soulových tančíren, vyčerpat se fyzicky a tančit celou noc, a zároveň nabrat psychické síly, abyste ve zdraví ustáli podzim! Jak to asi vypadalo na prvním It’s Soul Time! se můžete podívat ve videu pod článkem.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com