Kids and Heroes
V plzeňské Buena Vistě proběhne druhý svátek northern soulu
Tony Youngfield 14/08/2017 Pozvánky

Od první northern soulové akce v Plzni nás dělí více než sedm měsíců. It’s Soul Time! se v klubu Buena Vista odehrál 10. února. Na sobotu 16. září je ovšem nachystáno pokračování It’s Soul Time! Vol. 2, opět pod křídly party Pilsen Owls of Soul. Vinyly se roztočí v osm večer a návštěvníci si do druhé hodiny ranní užijí hromady northern soulových hitů, léty a all nightery osvědčených klasik i málo slýchaných raritních nahrávek. Je na čase oprášit kroky a taneční kreace, v chladném a britsky deštivém počasí obléknout zelenou parku, naleštit boty a vyrazit vstříc nekonečné soulové noci, jejíž hudební doprovod budou obstarávat čtyři DJs, hostující i místní. Z Prahy přijedou Mr. Cat (Prague Allnighters) Vítek (Prague Soul Knights), za Pilsen Owls of Soul budou pouštět Petr a Marek.

Přijďte si do plzeňského klubu Buena Vista v sobotu 16. září vychutnat neopakovatelnou atmosféru northern soulových tančíren, vyčerpat se fyzicky a tančit celou noc, a zároveň nabrat psychické síly, abyste ve zdraví ustáli podzim! Jak to asi vypadalo na prvním It’s Soul Time! se můžete podívat ve videu pod článkem.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com