Kids and Heroes
Foto/report: Papa Roach přivezli do Prahy novou desku
Mario 25/09/2017 Reporty

Klubová sezóna započala a prvním pořádným výkopem byli Papa Roach. Show, která se odehrála v Malé sportovní hale v Holešovicích, utrpěla pořádnou ránu ještě před samotným začátkem. Frank Carter & The Rattlesnakes, kteří měli Papa Roach předskakovat, zrušili celý zbytek evropského turné kvůli psychickým problémům samotného frontmana.

Náhradou na poslední chvíli se tak stala nizozemská kapela De Staat. Jejich skákavý, klaksonem a klávesami poháněný set se však u posluchačů zaměřených spíš na tvrdší žánry nesetkal s úplným pochopením. Největší aplaus pak Holanďané bohužel sklidili až v momentě, kdy vypadl zvuk a z pódia byly slyšet jen nevýrazné bicí.

Samotný koncert Papa Roach začalo intro v podobě povzbuzování fanoušků k vztyčení prostředníčků a volání: Fuck Papa Roach! Pak už se na pódium vyřítila kapela. Jacoby Shaddix rozdával úsměvy, tančil a publikum hecoval k všemožným gestům. Kalifornská kapela do setu zařadila dost skladeb z nového alba Crooked Teeth, ale i stručný průřez celou tvorbou. Nešetřilo se ale ani s covery. Večer tak okořenil Song 2 od Blur, kousek Another Brick in The Wall od Pink Floyd nebo píseň In The End na památku Chestera Benningtona z Linkin Park.

Koukněte na fotoreport od Radka Holeše:

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com