Kids and Heroes
V Brně začíná úřadovat DIY Factöry, připraveny jsou první dva koncerty
Marek Hadrbolec 06/10/2018 Pozvánky

A zase to Brno, jakoby tady už teď nebylo koncertů až nad hlavu! Nyní tu máme v řadách zprostředkovatelů obecného potěšení, rozumějte pořadatelů koncertů, další jméno – DIY Factöry. Tahle partička má pro vás do konce roku připravené dvě akce, které proběhnou v brněnském Bajkazylu. Pojďme se podívat, o co přesně jde.

První koncert z rukou DIY Factöry je naplánovaný na 25. listopadu. Jako předzvěst přicházející zimy, pokud tedy nějaká ještě přijde, se do Bajkazylu přiženou rakouští Strafplanet. S touhle kapelou jste se mohli už dvakrát potkat na Fluffu a zahlédnout v ní i známé tváře z kapel Plague Mass nebo Catholic Guilt. V Bajku vás nakrmí hodně surovým power violence hardcorem se stopami thrashe i d-beatu. Spolu se Strafplanet tu vaše ušní bubínky dostanou do péče ještě Rivers Run Dry, temný crust z maďarské divočiny, domácí a přeskládaní War Reporter a taky Trauma 84, složeni z členů mnoha dalších band jako třeba Zeměžluč nebo Resurgo.

Se zimou se ale neumírá, a proto DIY Factöry připravili ještě druhý koncert, který se datuje na 7. prosince. Ani tady nebude nouze o zajímavé hosty ze zahraničí, konkrétně z Polska a taky od našich slovenských sousedů. Na paškál si tu Bajkazyl vezmou polští HC veteráni Regres. Na scéně jsou úctyhodných 19 let a mají tolik energie, jako by nikomu z nich nebylo ani o rok víc. Druhým polským zástupcem pro tenhle večer budou Protein, na rozdíl od Regres ještě čerstvá krev valící se vpřed po vzoru kapel jako Minor Threat nebo Judge. Ze Slovenska lineup doplní nekompromisní HC Mental Tension, a bude i domácí zástupce, brněnští Hever.

DIY Factöry mají rozhodně potenciál vás vytáhnout do klubů, tak se po nich nezapomeňte podívat, dejte šanci jim i kapelám, které pro vás domlouvají.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com