Kids and Heroes
Užijte si skejtovou legendu s prkýnkem i kytarou v nové pecce od H2O
Danny 07/08/2015 Novinky, Zahraniční

Sám velký Steve Caballero hostuje v první ukázce z nové desky newyorských H2O. Skate legenda a taky muzikant z The Faction se ujal kytary v tracku s názvem Skate! a ve videoklipu vystřihnul pár triků jak na archivních záběrech z roku 1987, tak přímo v průběhu natáčení videa.

H2O vydávají novou desku s názvem Use Your Voice 9. října u Bridge 9 Records. Bude na ní jedenáct písniček a jedná se o sedmou řadovou desku kapely, pokud počítáme i čtyři roky staré album coverů Don’t Forget Your Roots. Zároveň vychází limitovaný sedmipalec se skladbou Skate! a titulní Use Your Voice. Ten bude k dostání od 11. září.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com