Kids and Heroes
Úterní K&H Radio Show reflektuje útok na Kliniku i vzedmutí nacionalistického tmářství
Martin Suicide 08/02/2016 Magazín, Program K&H Radio Show

Je to tady, slušní Češi vyrazili do akce pod praporem zaprděných maloměšťáckých rádoby hodnot rozhodnuti spálit vše, co nezapadá do jejich pitoreskního pokřiveného světa. Uplynulá sobota ukázala mnohé o úrovni místního prostředí a je vlastně úplně fuk, zda byl žhářský útok na Kliniku produktem bandy vlasteneckých fašounků či policejních provokatérů.

Tomu druhému by samozřejmě nahrávala nedávná kulišárna s „anarchistickou“ buňkou osnující atentát na vlak s vojenskou technikou, vytvořenou policejními agenty. Vpravdě akce jako z Haškovy povídky, kdyby ovšem nebyla reálná. Výlevy těch slušných řádných občanů na internetových diskuzích mluví samy za sebe, a jsou ještě odpudivější vizitkou termínu „Čech“ než ony vypečené sobotní přehlídky „spořádanosti“ v pražských ulicích.

Tváří v tvář tomuhle celému dostává zcela nový rozměr před pár týdny rozvířená kauza pokusu o pořádání punkového festivalu jakousi bigotně křesťanskou xenofobní personou pracující jako produkční pro hudební žok odpadu zvaný Ortel.

A především o tom bude úterní Kids And Heroes Radio Show Martina Suicide. Tradiční dvě hodiny rocknrollu v jeho různých podobách.

Premiéra úterý 9. února od 19:00 do 21:00 na streetculture.cz.
Reprízy následující pátek od 23:00 a v sobotu od 14:00.

O autorovi

martinsuicide (at) kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com