Kids and Heroes
Unholy Preachers pokřtí na Sedmičce finální část své EP trilogie
Redakce 11/12/0201 Pozvánky

Porodní křeče trvaly o trochu déle, než se očekávalo, ale nakonec je TO přeci jenom venku. S úlevou oznamujeme, že se pražské nesvaté stolici speed rock´n´rollu The Unholy Preachers podařilo dotáhnout vinylovou EP trilogii Fuckin‘ Amen Baby ke zdárnému konci a závěrečný, monumentální křest proběhne třináctou lednovou noc, kde jinde než na božské Sedmičce.

Doporučujeme rozhodně neprošvihnout. Nejen, že velmi výjimečně část koncertu odehraje bývalý kytarista, šéf šéfů, Mr. Kuba Zámrský, ale bude se jednat o poslední koncert před výraznou tvůrčí pauzou, protože Zvrhlí Kazatelé potřebují zamakat na nové desce a vůbec se rozhodnout, jakým směrem se tenhle chlastem poháněnej kočár bude řítit dál.


Drahým hostem show bude autor kulervoucího kytarového sólíčka z nového EPčka, mladý pán Tomáš Hamernik, v hudebním světě známý z bombastických Dirty Blondes.

Very very speciálním hostem večera (ne, zde se nedá použít slovo „support“ v obvyklém smyslu slova) budou divé ženy Sour Bitch, masakrální punk rockové natíračky všeho a všech, kteréžto slaví 10 let a při té příležitosti do nás hodlají napumpovat hity tutový z nové desky Tough Love a svým kolegům slavnostně pokřtí jejich třetí EP.

Jako vždy se o afterparty postará Mr. Plasťák, DJ všemi kvalitními punk rocky mazaný.

Vaše poslední rozhřešení je na spadnutí. Přijďte, nebo zůstaňte zalezlí navždy.

THE UNHOLY PREACHERS + special guest SOUR BITCH
Sobota 13. 1. 2018 – KLUB 007 STRAHOV
Ticket 130,- / Open 19:00
Fb event

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com