Kids and Heroes
Turbonegro obměnili sestavu a chystají novou desku
Michaela Klocová 09/11/2011 Novinky, Zahraniční

Jedná se sice o pár měsíců starou informaci, ale zaregistrovali jsme ji až teď a ani čtenáře o ni nemůžeme ochudit – norská „deathpunková“ parta Turbonegro se vrací! Do svých řad přibrali britského zpěváka Tonyho Sylvestera a v červenci spolu odehráli první koncert. V současné době pracují na novém materiálu.

Tony byl nejdříve náš fanoušek, než jsme se po letech stali přáteli. Má silný, oduševnělý hlas a působivé vystupování, které jsme hledali. Jsme nadšený, že máme tohohle kouzelného gentlemana a něžného grázla na palubě!“ řekl baskytarista Happy Tom v rozhovoru pro Kerrang! Magazine.

Nový frontman Tony Sylvester, který dříve zpíval v anglické kapele Dukes Of Nothing, nahradil původního zpěváka Hanka Von Helvete, jenž Turbonegro opustil v roce 2009. Nyní ho můžete vídat s novým projektem Doctor Midnight And The Mercy Cult.

Současná sestava vypadá takto: za mikrofonem Tony Sylvester, baskytarista Happy Tom, kytaristé Euroboy a Rune Rebellion, na klávesy Pål Pot Pamparius a za bicími Tommy Manboy.

První koncert Turbonegro v nové sestavě se odehrál 15. července v Hamburku a následovalo ho dalších pár akcí, včetně Supersonic festivalu ve Velké Británii.

Dodejme, že nová nahrávka bude prvním novým materiálem od alba Retox, jež vyšlo v roce 2007.

O autorovi

"Šéfová". V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com