Kids and Heroes
Trochu ramonescore, trochu surf. Frontman Manges nahrával s Veterans
Danny 25/11/2015 Novinky, Zahraniční

V roce 2006 založil Andrea Manges z The Manges a Alex Bounty ze Supermarket kapelu The Veterans, která od té doby natočila plnohodnotný debut a dvojici sedmipalců. Třetí sedmipalec vychází právě teď a obsahuje nový song Rocket Summer a cover od The Go-Go’s The Whole World Lost Its Head. Trochu ramonescore, trochu surf, hlavně ale pekelně nakažlivé.

Novinka vychází ve spolupráci It’s Alive Records a Striped Records. Mimo to The Manges chystají na prosinec dvě nahrávky – dvanáctipalcové EP Florida, které vyjde u Eccentric Pop Records a také sedmipalcový split, na kterém se sejdou se C.J. Ramonem. Společně si zahráli Surfer Girl od Beach Boys a King Of The Surf od Trashmen. Obal pro split vytvořil John Holmstrom, autor obalů Rocket To Russia a Road To Ruin od Ramones, a také vydavatel magazínu Punk mezi lety 1975 – 1979.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com