Kids and Heroes
Trio mladíků z Mělníka The Oxx odhalilo další ukázku z debutu
Michaela 10/08/2014 Cz/Sk, Novinky

Debutová deska The Oxx klepe na dveře, a tak nastal čas na další ochutnávku. Tou je tentokrát skladba Miles Away, kterou si můžete poslechnout prostřednictvím kapelního bandcampu.

Mělnické trio pojmenovalo svou první desku Hole In My Shirt a její vydání plánuje na konec srpna, křest proběhne 30. srpna po boku Cirguz, Dead Letters a Hipsterů v jejich domovském Mělníku.

O autorovi

Šéfová. V Kids and Heroes od roku 2009. Kontakt: klocova.m@gmail.com

3 komentáře

  1. yummyyummypunkrockboy 11/08/2014 at 12:40

    je to sra*ka, hodinový intro o ničem, you are so far při tom bych se nejradši zabil, punk jak moje máma je to emo jak hovado, nechápu proč tomu dáváte takovou pozornost….

  2. Michaela Klose 12/08/2014 at 22:46

    Až budeš mít kapelu, která mě bude bavit, taky jí budu věnovat pozornost, zatím se měj fajn :-)

  3. TýTý 14/12/2014 at 13:53

    Haha, prej emo… Ty budeš brouku asi velkej znalec… Zatím to spíš vypadá, že když ti někdo řekne punk, tak budeš něco mlít o Pistolích a o třeba Stooges, MC5 nebo Modern Lovers jsi slyšel jen z rychlíku, pokud vůbec. Měl by sis taky něco nastudovat o garážovejch kapelách a o špinavym r n r. Jinak díky, že podobnejm kapelám, který jsou lepší než asi tak 3/4 takypunkáčů a ve výsledku možná i punkovější, dáváte prostor… Kluci jsou skvělý a jejich debut mě baví i po půl roce pořád stejně.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com