Kids and Heroes
Třináct let ska-punkerů Hub City Stompers mapuje best-ofka
Danny 14/09/2015 Novinky, Zahraniční

Ska se dá dělat i syrově a s úctou k tradici. A dokonce ve Spojených státech. Jak na to, vědí od roku 2002 Hub City Stompers z New Jersey, postavení na troskách Inspecter 7. Zapomeňte na kolovrátkové pouťové písničky, Hub City Stompers míchají reggae, britský street punk a Oi! do zábavného a vkusného koktejlu.

Nyní jim vychází na vinylu best of s názvem Caedes Sudor Fermentum: The Best of Dirty Jersey Years, které je dílem Crowd Control Media, Rebel Sound a Not Dead Records. Dvanáctku nejlepších songů, jak je vybral frontman kapely Rev Sinister, si můžete pustit pod článkem. Desku si můžete objednat v několika barevných variantách zde, zde a zde.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com