Kids and Heroes
Tři nové songy od Aggrolites vám doplní potřebnou dávku dirty reggae v krvi
Danny 12/12/2015 Novinky, Zahraniční

Kalifornská reggae pětice The Aggrolites zakončuje letošní rok trojicí nových písniček, které jsou k poslechu na novém bandcamp profilu kapely. Od poslední řadové desky Rugged Road uběhli už čtyři roky a kromě série singlů pod Young Cub jsme od The Aggrolites dlouhou dobu nic neslyšeli.

The Aggrolites vznikli v roce 2002 a průlomem byl hned jejich debut Dirty Reggae z roku 2003. Kapela pak přešla pod Hellcat Records a mimochodem hrála jako doprovod na nedoceněné sólové desce Tima Armstronga A Poet’s Life. V roce 2011 vydali The Aggrolites živý záznam z koncertu s názvem Unleashed Live Vol. 1.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com