Kids and Heroes
Tradiční Halloween v Brně přiveze švýcarské Hateful Monday i domácí výkvět
Danny 25/09/2018 Pozvánky

Rok se s rokem sešel a opět se blíží předvečer svátku Všech svatých, což znamená spoustu halloweenských mejdanů. Jeden takový tradiční se bude letos už posedmé konat v brněnském klubu Eleven, kde proběhne Halloween Indoor Festival s účastí tuzemských i zahraničních kapel. Bubácké kostýmy vítány!

Ze Švýcarska přijedou Hateful Monday, což není úplně provařené jméno, nicméně skrývá se za ním trojice punkerů, která to táhne dohromady už dvacet let a skejty a kytary je pořád ještě drží dohromady. Vloni vydali album Unfrightened a prý jsou připraveni na dalších dvacet aktivních let.

Turnovští Snap Call na Halloween Indoor Festivalu už hráli před třemi lety a byl to jednoznačný sukces. Letos v létě si pořídili nového zpěváka, mix blues a totálně syrového rock’n’rollu ale zůstal. Mají těsně před vydáním nového EP, tak je přijďte očíhnout.

Před novou deskou má i brněnsko-pražská Supertesla. Po třech EP už taky bylo načase! Rock’n’roll od srdce do srdce s pořádnou nostalgií v celkovém soundu je to pravé na páteční večer. Před pár dny vypustili do světa singl New Orleans, který určitě zazní i na koncertě.

Z Prahy dorazí sedmihlavá rock’n’rollová saň Queens Of Everything, kterou kupředu žene frenetická dechová sekce a bublající kontrabas. Deset let na scéně, samé známé tváře a taky zvýšená možnost večírku! Viděli jste už jejich klip So Long na jeden zátah?

Kompletní line-up doplňuje moravský Brit Carggy Collyde, který hrál jen s akustickou snad v každé brněnské hospodě. Teď konečně sehnal rytmiku a na triku má první sedmipalec, který vyšel koncem léta. Halloween Indoor Festival bude koncertní premiéra s doprovodem, tak mu na baru kupte gin.

26. 10. 2018 – Brno, Eleven Club, Dominikánská 11
fb event: Halloween Indoor Festival vol.7

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com