Kids and Heroes
Totální nasazení představují novou sestavu novým materiálem
Redakce 09/02/2014 Cz/Sk, Novinky

Dnes už legendární kapela Totální nasazení, která vznikla v roce 1990 z party spolužáků slánského gymnázia, přichází s řadou novinek. Po loňském turné k novému albu Oceloví ptáci opustil kapelu z rodinných důvodů kytarista P. P. Cvok, který sice nebyl zakládajícím členem, ale v kapele působil víc jak dvacet let. Na jeho místo nastoupil nový člen Karloss, který má bohaté zkušenosti z působení v několika známých punk-rockových kapelách.

Skupina ve složení: Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv a Franky – bicí nahrála zkraje ledna ve studiu Hostivař nový singl s písněmi Tichá voda a Kdo jsi, aby odprezentovala novou sestavu novými nahrávkami. Singl je možné si stáhnout zdarma na bandzone a na píseň Kdo jsi kapela připravuje klip.

„Odchod P.P.Cvoka byl sice nečekaný, ale samozřejmě chápeme, že rodina dostala přednost před velkým koncertním vytížením Totálního nasazení. Přeci jen průměrných 80 koncertů za rok není málo… Najít adekvátní dobrou náhradu nebylo lehké. Měli jsme štěstí a byli moc rádi, že byl zrovna Karloss volný. Je to nejen náš letitý kamarád, ale také výborný kytarista, který pomůže i se zpěvem,“ řekl Sváťa Šváb, hlavní tahoun Totáčů, který kapelu v roce 1990 zakládal.

Náš repertoár dostane nyní částečnou obměnu – některé z písní hrát nebudeme a naopak některé jsme na žádost našich fans do playlistu zařadili. O zásadní songy fanoušky neochudíme, takže to bude pořád typické Totální nasazení. Navíc nová krev v kapele je už teď velké oživení,“ dodává bubeník Franky. V létě se Totální nasazení chystá do studia, aby na podzim vydalo nové, v pořadí již celkově šestnácté album.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com