Kids and Heroes
Total Chaos přivezou v květnu na Sedmičku poctivou dávku syrového hardcore punku
Redakce 23/04/2018 Pozvánky

Total Chaos. Kapela, která spolu s The Casualties formovala styl, který známe pod pojmem chaos punk a který se dá bezpečně identifikovat i po vizuální stránce podle vzorně postavených čír a bodlin a oblečení. S přibývajícím věkem neztratili nic na své údernosti a intenzitě, díky čemuž je každý jejich koncert zběsilou punkovou jízdou od začátku do konce. Jízdou, která vás nenechá stát s pivem na baru, ale donutí vás se rozhýbat, jako by vám bylo patnáct. Přesvědčit se o tom budete moct 17. května ve strahovském Klubu 007.

Total Chaos vznikli v Kalifornii v roce 1989. Za 29 let existence stihli vydat 10 řadových desek a odjet bezpočet jak amerických, tak evropských tour. Naposled jsme v Praze mohli Total Chaos vidět v srpnu 2016 v dnes již bohužel neexistujícícm Klubu Buben. Kapela se ortodoxně drží odkazu kapel 80.let jako The Exploited, G.B.H. atd. a to nejen po hudební stránce, ale i té lyrické, kdy se dotýká sociálních témat a antifašismu.

Jako support se představí mladá jihočeská krev No More Hiroshima, která do svého chaospunkového kolovrátku přimíchala i trochu poctivého d-beatu a výsledek se dá přirovnat k tomu, kdyby spolu Total Chaos a Discharge měli potomka mužského pohlaví. Nebude to žádnej uhlazenej krasavec, ale bude mít pořádný koule!

Kde a kdy: 17. 5. 2018, 19:00, Klub 007 Strahov
Předprodej lístků na Sedmičce na baru nebo na mailu labestiabooking@gmail.com
FB event: https://www.facebook.com/events/397729014000276/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com