Kids and Heroes
together PANGEA poprvé v Praze! Přijďte si zasurfovat na pořádnou Kalifornii
Redakce 11/01/2016 Pozvánky

Máš rád FIDLAR? Slyšels někdy o Melted nebo o Audacity? Pak by ses měl rozběhnout, a s výskotem skočit do příboje energie, kterou přivezou kalifornští povaleči together Pangea! V neděli 21. února v Crossu. A víš co je na tom všem nejlepší? Je to celý zadarmo.

Zamiluješ si vyndanej frackovitej hlas Williama Keegana, veselý vyhrávky a spoustu chytlavých „uuuuh“. Špinavej zvuk, tak jak ho známe z geniální desky Living Dummy. Stopni si Badillac, kterej se nebere příliš vážně a kterej se řítí cestou necestou za jediným cílem: stát se šťastným primitivem. Do Prahy přiváží klidnější aktuální EP The Phage, které nahráli pod dohledem basáka Replacements. Tohle smrdí koncertem roku.

Kdo jinej by měl předskakovat together Pangea než mladý pušky The OXX? Živelnej a melodickej punk rock, omlácený skejty, díry v tričkách a maturitní plesy. Surfující emaři nebo mokrý sny, který by měl Milo z Descendents v zapadlý garáži někde mezi Mělníkem a Humpolcem. Když zažiješ OXX naživo, nepochybuješ, že česká podzemní scéna má budoucnost.

O autorovi

1 Comment

  1. Danny 13/01/2016 at 08:18

    Málem jsem už zaplatil za předprodej do Berlína… Tak to mám sice bez výletu, ale i tak s velkým těšením!

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com