Kids and Heroes
Tim Armstrong rozjíždí crustovou kapelu se členy Morning Glory, Nausea a Death March
Danny 14/01/2015 Novinky, Zahraniční

Domněnka ze začátku roku, že Tim Armstrong z Rancid chystá novou kapelu, se potvrdila. Prvotní informace zveřejnil na svém facebooku Skinhead Rob. Rob Aston, známý ze svého působení v The Transplants a Death March, vypustil informace o lidech, se kterými se vrhá do nového projektu. Padla jména Tim Armstrong, bubeník Stone Sour Roy Mayorga, Vic Venom z Reagan Youth a John John Jesse z Morning Glory.

Screenshot_2015-01-12-09-04-48

Poslední tři jmenované navíc spojuje newyorská kapela Nausea. Vše o den později potvrdil opět na facebooku John John Jesse, který informoval fanoušky, že název kapely bude Zerstören. Těšit se můžeme na crust-punkovou nálož, hranou pěticí respektovaných osobností americké punkové subkultury.

Screenshot_2015-01-12-09-05-30

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com