Kids and Heroes
Thurston Moore, kytarista Sonic Youth, přiveze v létě na RfP nové EP
Danny 26/03/2017 Novinky, Zahraniční

Pět songů nahrál pro nové EP s názvem Rock N Roll Consciousness Thurston Moore. Toho samozřejmě můžete znát jako kytaristu Sonic Youth, patrně nejzásadnější kapely konce dvacátého století. Nové EP vyjde 28. dubna pod Caroline International, pár týdnů starý singl Cease Fire na něm ale nenajdete. Materiál z EP přibližuje pomalejší track Smoke Of Dreams.

Čerstvě je Thurston Moore ohlášen jako další jméno do line-upu letošního ročníku festivalu Rock For People. Doprovodnou kapelu mu tvoří baskytaristka My Bloody Valentine Debbie Googe, bubeník ze Sonic Youth Steve Shelley a kytarista James Sedwards z kapely Nøught.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com