Kids and Heroes
The Vibrators slaví 38 let, v Praze jim popřejí Plexis
Redakce 01/01/2014 Pozvánky

Britská punková kapela The Vibrators se tradičně začátkem roku vypraví znovu i do Prahy. Letos v Lucerna Music Baru představí své nové album On The Guestlist. Stejně jako v roce 2013 jim budou na pódiu sekundovat Plexis. Koncert proběhne 20. ledna v pražském Lucerna Music Baru.

The Vibrators stáli u zrodu punkové vlny ve Velké Británii. Už od svého vzniku v roce 1976 neúnavně koncertují a více jak stovka koncertů ročně jim nedělá žádný problém. Mají za sebou téměř dvě desítky alb a řadu singlů, které bodovaly v nezávislých hitparádách. Jejich písničky hráli The Exploited, kteří dokonce po tracku Troops of Tomorrow pojmenovali svoje album, UK Subs, REM a další. V dubnu 2011 z kapely odešel frontman a autor většiny skladeb Knox, kterého nahradil Nigel Bennett, který dříve působil například v The Members. Bennett skupinu opustil ke konci roku 2012, a jeho místo zaujal Darrell Bath, jež se skupinou hrál již jednou v roce 1996. Posledním původním členem tak zůstává bubeník John ‚Eddie‘ Edwards.

Punk-rocková banda Plexis funguje na české scéně už od roku 1984, kdy jí založil současný frontman Petr Hošek. V kapele se během její existence vystřídala spousta muzikantů, v současnosti hraje ve složení Petr Hošek (zpěv, basa), Dušan Lébl (zpěv, kytara) a Martin Švec (bicí). Poslední deska Vohul to! vyšla v roce 2011.

Vstupenky za 250,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v předprodejích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Koupit si je můžete nejlevněji také on-line prostřednictvím webu nebo facebooku LMB či na fb profilu pořadatelů D Smack U Promotion. Na místě v den koncertu budou lístky za 300,- Kč.

O den později 21. ledna se The Vibrators zastaví v ostravském klubu Barrák, podpoří je The Neunikneš.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com