Kids and Heroes
The Stitches přivezou legendární punkrock z Kalifornie
Redakce 12/07/2013 Pozvánky

Legendární kalifornská kapela The Stitches přijede poprvé do České republiky! A to 18. srpna, kdy zahrají v Praze, stylově ve štvanickém Mystic sk8parku. Doprovodí je kapela P. M. H., o after párty se postará známá pražská sebranka DJs Prague city rockers. Před koncertem se uskuteční menší Game of skate contest (u nás známý jako „z. m. r. d.“) o basu piva!


The Stitches (USA), P.M.H, DJs Prague City Rockers

18. 8. 2013 – Praha, Štvanice (Mystic sk8park)

The Stitches vás ztrhnou do začátků éry punku. Songy jako Better off dead, Cars of today nebo My baby hates me (objevila se v Transworld skateboarding videu Sight Unseen v profilu Dustina Dollina), jsou toho důkazem. Každé jejich vystoupení je jedinečné. Nikdy totiž nevíte, co všechno se na koncertě bude odehrávat. Maximální nasazení dnes už starších chlápků je obdivuhodné. Léta strávená na pódiích ve stovkách klubů jim na energii neubrali, a tak se konečně zastaví i u nás.

The Stitches patří mezi přední punkové bandy z Orange County, Kalifornie, hrající punk-rock v duchu kapel po roce 1970. Je až k nevíře, že se první vystoupení se datuje do devadesátého čtvrtého roku. Když je posloucháte, máte pocit, že stáli na pódiu společně se Sex Pistols, The Clash a Ramones. Prostě jim to sežerete i s navijákem. Není divu, že vystupují po boku The Briefs, Die Hunns nebo U. S. Bombs.

Přidejte se na www.facebook.com/events/482198421857966!

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com