Kids and Heroes
The Orwells kritizují vystoupení Arctic Monkeys
Johnny Násilník 22/04/2014 Magazín

Kromě toho, že se blíží vydání nové desky Disgraceland, jsou američtí The Orwells v podstatě neustále na turné. Za sebou mají několik koncertů s britskými Arctic Monkeys a právě populární indie kapelu kritizují v interview pro magazín Gigwise kvůli tomu, že jejich koncerty se staly příliš „synchronizovanými“.

Kytarista Matt O’Keefe v rozhovoru řekl: „Když hrajete ve velkých arénách a podobných místech, kde máte velkou produkci, vystoupení se pak stane v podstatě naprogramovaným. Takže každou noc, bez ohledu na to, jak se Alex Turner cítil, začal hrát ten otevírací riff. Mezi songy potom říkal ty samé věci. Měli jsme s nimi nějakých padesát zastávek, ale stačí je vidět jednou, a znáte pak každé vystoupení jejich tour.“

Frontman Mario Cuomo poněkud oponoval: „Nemusí to být tak rutinní. Dá se zvládat úspěch na úrovni takhle velkých koncertů, a přitom k vystoupením přistupovat jako ke spontánním shows v malém klubu. Záleží na konkrétní kapele. Já bych se necítil dobře, kdybych věděl, co řeknu mezi skladbami.

Arctic Monkeys loni vydali pátou, poměrně úspěšnou, desku, na které se už hodně vzdálili syrovému zvuku prvních nahrávek.

O autorovi

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com