Kids and Heroes
The Offenders zdraví z Berlína s novým klipem
Tony Youngfield 31/12/2017 Novinky, Zahraniční

Z tábora italsko-německé party The Offenders, umně kombinující reggae, ska, punk, mod revival i další vlivy, nepřicházely již delší dobu žádné novinky. Ale podobně jako italští Talco, i oni na konci roku dávají ochutnat z nové desky prostřednictvím klipu – toho se dočkala první skladba Wie Geht’s?, mající anglický text a německý refrén.

Zdá se, že kapela vsadila na lehce popovější notu a ústřední popěvek zároveň silně připomíná ten ze songu Hooligirl od italských chuligánů Los Fastidios. Klip se natáčel mimo jiné ve spřízněném Milchbaru v berlínském Kreuzbergu a výsledek bohužel vyznívá poněkud rozpačitě. Abych ale jen nekritizoval – posuďte sami, jak se prezentace první vlaštovky z alba Heart Of Glass (staří dobří Blondie, že?) povedla.

Deska vyjde 12. ledna u vydavatelství Destiny Records a bonusem ke čtrnácti skladbám budou nejen dva tracky navíc, ale i pěkný old schoolový přebal.

Během následujícího turné se můžeme na The Offenders těšit i v České republice, a to 24. února v plzeňském klubu Buena Vista a poté 23. března v pražském Rock Café.

O autorovi

V K&H od června 2013. Od klasiky, jazzu, rock'n'rollu, country, rhythm'n'blues, swingu nebo rockabilly, přes ska, reggae, rocksteady, 2 tone, northern soul, punk, oi!, hardcore až po psychobilly, goth, surf, garáž, psychedelii nebo folk a celtic. 55% rock'n'roller, 69% skinhead, 77% punk rocker, 161% tolerant human being and hooligan gentleman. Bohemians 1905, St. Pauli. Music, writing, movies, friends and booze... Gimme more!!!

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com