Kids and Heroes
The Fialky slaví milion poslechů na Bandzone
Redakce 19/08/2013 Cz/Sk, Novinky

Kapela The Fialky dosáhla neuvěřitelného skóre na serveru Bandzone, a to sice rovný milion poslechů. Jde o výjimečnou údalost, které dosáhlo pouze minimum českých kapel, a proto stojí za připomenutí.

Ve chvíli, kdy se Bandzone.cz stává stále populárnějším, nahrává v roce 2006 pražská kapela The Fialky po třech demo snímcích svou první studiovou nahrávku EP United. EP obsahuje také skladbu Punk sex pivo, která se stává na několik let jednou z nejposlouchanějších skladeb serveru a časem jí kromě jiných interpretů úspěšně konkurují i další nahrávky Fialek, které se drží dlouhé týdny v hitparádě Bandzone.cz. „Best of play list“ od The Fialky si můžete poslechnout na bandzone.cz/thefialky.

The Fialky se letos také mj. objevili jako host Visacího Zámku na tour k jejich třicátému výročí, zahráli na víc jak dvaceti letních festivalech jako Mighty Sounds, Pod Parou, Trutnov nebo Přeštěnice. Na podzim kapela objede kluby a města, kde se neukázala na jaře, plus vyrazí na Slovensko na společné tour s Ramones Bratislava, a na závěr roku odehraje koncerty v čele tradičních Punkrock X-mas, pořádaných serverem Kidsandheroes.com.

Historie The Fialky na Badzone.cz

–          3. 3. 2006 – The Fialky zakládají profil na poměrně novém serveru Bandzone.cz, který je v té době českou odpovědí na servery typu Myspace. A nutno dodat, že pro svou jednoduchost a přehlednost si rychle získává tuzemské fanoušky i kapely.

–          Fialky nahrávají po třech demo snímcích a pěti letech existence první EP s profi zvukem, které zavěsí na podzim roku 2006 exkluzivně k poslechu právě na BZ.

–          Píseň Punk sex pivo z EP United se stává jednou z nejposlouchanějších skladeb roku 2006 a 2007 a drží se na předních příčkách i v roce 2008.

–          U labelu Papagájův hlasatel rec. vychází  v roce 2007 první oficiální CD Průser, které obsahuje i známé singly z Bandzone.cz.

–          V roce 2008 písničce Punk, sex, pivo konkurují v poslechovosti i nové skladby z druhé oficiální desky kapely Šance, které se umisťují na několik měsíců v hitparádě serveru.

–          Další nahrávka, první vinyl kapely 7“EP z roku 2010, se také dobře umisťuje v hitparádě, zvlášť pak píseň Scéna.

–          Třetí řadová deska, obohacená o EP z roku 2010, vychází v roce 2011 pod názvem Kapitán77 opět u labelu PHR, jak na CD, tak vinylu, také zanechá pár týdnů své skladby v hitparádě.

–          Bandzone.cz zveřejní, že The Fialky byly osmou nejpopulárnější kapelou serveru za rok 2012.

–          The Fialky zveřejňují tři singly z nového EP No School a kapela má v srpnu roku 2013 jeden milion poslechů.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com