Kids and Heroes
The Fialky mají venku novou řadovku, pokřtí ji na tradičních Kids and Heroes Xmas
Redakce 01/12/2017 Cz/Sk, Novinky

Právě vychází nová deska pražských punkerů The Fialky. Za bezmála osmnáct let na scéně si The Fialky oprávněně vybudovali pověst jedné z nejlepších českých kapel v rámci žánru a novinkou ji opět potvrzují.

Je ti to málo je jejich už čtvrté album a pokračuje v osvědčené tradici přímočarého punku 77 s jasnou inspirací sahající od The Vibrators, přes Cock Sparrer až po Ramones.

Album je od začátku do konce doslova nadupané melodiemi, které se vám dostanou hluboko pod kůži. O zvuk nahrávky se postaral Honza Balcar, Sida a Nancy na obal nakreslil Ondřej Suchochleb z Limen a grafiku doladil pátý člen kapely Robert Harvánek. Ten stojí i za šesti videoklipy, kterými kapela podpořila vydání desky.

Limitovaná stokusová verze desky s tričkem a brýlemi se v předprodeji vyprodala za neuvěřitelných šest hodin a jde tak o nejrychleji prodávaný titul v historii labelu PHR Records. Deska vychází na klasickém punkovém médiu – vinylové desce, ale i samostatně na CD. Součástí zeleného vinylu je vložené CD, velký plakát a booklet 61 x 61 cm.

Křty desky proběhnou na Kids and Heroes Xmas:

  • 8. 12. 2017 – Plzeň / Divadlo pod Lampou: The Fialky, Nežfaleš, Sidoš (Staré Pušky – akusticky), Proti Směru (fb event)
  • 9. 12. 2017 – Praha / Storm club: The Fialky, Nežfaleš, Sidoš (Staré Pušky – akusticky), Muerti, Proti směru, Supertesla (fb event)
  • 15. 12. 2017 – Olomouc / U klub: The Fialky, Nežfaleš, Staré Pušky, Muerti (fb event)
  • 16. 12. 2017 – Brno / Favál: The Fialky, Nežfaleš, Staré Pušky, Supertesla (fb event)

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com