Kids and Heroes
The Dreadnoughts se vrací, v lednu přijedou do Prahy
Redakce 01/01/2014 Pozvánky

The Dreadnoughts to sice dva roky nazpátek oficiálně zabalili, jenže znáte to. Nejčastější důvod, kvůli kterému se kapely rozpadají, bývá zároveň i tím nejčastějším důvodem, proč se po letech zase dávají dohromady. Muzikanti jsou zvláštní druh, a kočovný život po špinavejch pajzlech a zaflusanejch ubytovnách jim dříve či později začne scházet. Jak dlouho to The Dreadnoughts vydrží, sice netušíme, ale podstatné je, že 14. ledna 2014 vystoupí v pražském Rock Café.

The Dreadnoughts mixují celtic punk, folk a polku a kdo je viděl naživo, stěží na jejich koncerty zapomene. Jsou tak živelné, že teče pot i krev. Housle, harmonika, mandolína a chytlavé popěvky téhle kanadské partičky totiž snadno uvíznou v palici. Co je na The Dreadnoughts to nejpozoruhodnější, je to, že se dali dohromady teprve v roce 2006. Je až neuvěřitelné, za jak krátkou dobu si dokázali získat tak obrovské množství fanoušků. Tenkrát jsme jim předvídali velkou budoucnost a vůbec by nás nepřekvapilo, kdyby zašlapali pod zem svoje starší a kultovnější kolegy. Jenže The Dreadnoughts jsou punkáči a na tyhle věci prostě z vysoka pečou. Stačí si přečíst pár rozhovorů a brzy vám dojde, že je to banda filutů, co si umí udělat prdel jak ze sebe, tak i ze světa kolem sebe. V každém případě doporučujeme v lednu jejich koncert nepropásnout, protože to bude nezapomenutelná pecka!

V Rock Café podpoří tento nebývalý masakr ještě česká folkpunková parta z Plzně Cheers! Pro nás obrovský objev letošního openair Mighty Cross Sounds, kde málem zbořili celou tu krásně blikající a hýbající se budovu.

Špičkový folkový a celtic punkový večírek se chystá na 14. ledna v klubu Rock Café, ve kterém lze nyní pořídit lístky v předprodeji za 250,- Kč, stejně jako v obchodě Crossphere. Na smsticket.cz a v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro je vstupenka k dostání za 270,- Kč. Na místě budou lístky za 320,- Kč.

FB event: https://www.facebook.com/events/552510104832237/

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com