Kids and Heroes
The Cure ještě neumřeli, vydávají dvojalbum
Johnny Násilník 04/04/2014 Novinky, Zahraniční

Legendární britská kapela The Cure se chystá vydat v letošním ruce nové album. A dokonce hned dvojalbum. Přídomek „nové“ je ale trochu zavádějící, jelikož většina materiálu již byla napsaná pro desku 4:13 Dream, která vyšla v roce 2008. Pokračovatel s názvem 4:14 Scream bylo natočeno ve stejnou dobu jako předchůdce, který měl být taktéž dvojalbem.

„Šlo o dost podivné dilema, když jsem dokončil zpěvy a finišoval mix alba, které jsme nahráli s kapelou, která už de facto neexistovala,“ komentuje fakt, že předchozí nahrávka vznikala v sestavě, ze které dnes v kapele nenajdete jediného člena, frontman a zpěvák Robert Smith.

the-cureAbych byl upřímný, pro současnou sestavu je to trochu bolestivé místo,“ řekl v rozhovoru pro rádio XFM. Kvůli tlaku okolností a požadavkům nahrávací firmy pak prý z nápadu vydat dvojalbum sešlo.

Novinku prý Cure pravděpodobně nebudou hrát živě. V letošním roce chystají speciální sérii koncertů nazvanou Trilogy, na které budou hrát alba The Top, Head on the Door a Kiss Me Kiss Me Kiss Me. Prý je v plánu i vydání nového DVD.

Na internetu se také objevil obal nového alba, které kombinuje Smithovu ikonickou image se slavným obrazem Edvarda Muncha Výkřik.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

O autorovi

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Comments are closed.

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com