Kids and Heroes
The Cure ještě neumřeli, vydávají dvojalbum
Johnny Násilník 04/04/2014 Novinky, Zahraniční

Legendární britská kapela The Cure se chystá vydat v letošním ruce nové album. A dokonce hned dvojalbum. Přídomek „nové“ je ale trochu zavádějící, jelikož většina materiálu již byla napsaná pro desku 4:13 Dream, která vyšla v roce 2008. Pokračovatel s názvem 4:14 Scream bylo natočeno ve stejnou dobu jako předchůdce, který měl být taktéž dvojalbem.

„Šlo o dost podivné dilema, když jsem dokončil zpěvy a finišoval mix alba, které jsme nahráli s kapelou, která už de facto neexistovala,“ komentuje fakt, že předchozí nahrávka vznikala v sestavě, ze které dnes v kapele nenajdete jediného člena, frontman a zpěvák Robert Smith.

the-cureAbych byl upřímný, pro současnou sestavu je to trochu bolestivé místo,“ řekl v rozhovoru pro rádio XFM. Kvůli tlaku okolností a požadavkům nahrávací firmy pak prý z nápadu vydat dvojalbum sešlo.

Novinku prý Cure pravděpodobně nebudou hrát živě. V letošním roce chystají speciální sérii koncertů nazvanou Trilogy, na které budou hrát alba The Top, Head on the Door a Kiss Me Kiss Me Kiss Me. Prý je v plánu i vydání nového DVD.

Na internetu se také objevil obal nového alba, které kombinuje Smithovu ikonickou image se slavným obrazem Edvarda Muncha Výkřik.

O autorovi

Jsem král panku, nikdo není víc pank než já. Napsal jsem dvě knížky, jedna se jmenovala Pank a druhá jinak, protože Pank se jmenovala už ta první.

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com