Kids and Heroes
The Computers si na novém desetipalci hrají na Misfits
Danny 30/10/2012 Novinky, Zahraniční

Record Store Day je za dveřmi, a jednou z kapel, která přispěje svým limitovaným kusem vinylu, jsou i angláni The Computers, kteří začátkem letošního roku doslova rozštípali strahovskou Sedmičku.

 The Computers si zahrají na Misfits a na desetipalcovém picturediscu vydávají sedm svých nejoblíbenějších songů od hororpunkových velikánů ve svém neopakovatelném rock’n’rollovo-soulovém soundu. Desetipalec bude k dostání od 23. listopadu, a doufejme, že i v obchodech, které se do Record Store Day zapojují v Čechách. Dva z důvodů, proč si pořídit jednu z pěti set kopií, si můžete poslechnout níže.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com