Kids and Heroes
The Boys pracují po více jak třiceti letech na nové řadové desce
Danny 16/08/2012 Novinky, Zahraniční

Matt Dangerfield, Honest John Plain a Casino Steel, základní trojice londýnské 77 legendy The Boys, která se jako první punková kapela upsala gramofonové firmě, včera dotočila ve francouzském Rock On $tudio$ další čtyři songy na novou desku.

Ještě jim jich sice pár zbývá, ale už teď je jasné, že nová deska vyjde na jaře roku 2013 a půjde tak o první řádovou desku od roku 1980.

I po odchodu Duncana Kid Reida, který The Boys opustil v roce 2011, v kapele zůstává parta zodpovědná za takové hity jako First Time, Brickfield Nights nebo Terminal Love.

Doufejme, že nám něco z nového materiálu předvedou i 20. října v brněnské Melodce, kde zahrají po boku kanadských Crusades.

 

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com