Kids and Heroes
The Bones v němčině! První ukázka z nové desky švédských rock’n’rollerů
Danny 19/08/2015 Novinky, Zahraniční

První ochutnávka z desky Flash The Leather od švédských stylařů The Bones je venku. A hned se jedná o veliký mezník v historii kapely, jelikož jde o první písničku, kterou The Bones zpívají v němčině. Na pomoc si vzali frontmana düsseldorfských Broilers Sammyho Amara, zpěváka Three Minute Record Sammyho Heiningera a výsledkem je skladba Die Wilden Jahre, kterou si můžete pustit pod článkem. Jedná se o poctu fanouškovské základně The Bones v Německu, která byla vždy nejsilnější v Evropě.

Deska Flash The Leather vychází 11. září u People Like You, po třech letech od poslední řadové desky Monkeys With Guns (recenze). Kapela nové album podpoří na tour po boku Vier Promille a Rogers. Česká zastávka chybí, můžete si ale udělat výlet 30.9. do Vídně nebo 3.10. do Berlína.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

2 komentáře

  1. holo 20/08/2015 at 09:13

    Spevák Broilers je Sammy Amara, mate tam preklep :-)

  2. Danny 20/08/2015 at 09:21

    Díky za upozornění, opraveno :)

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com