Kids and Heroes
The 69 Eyes zveřejňují před pražským koncertem halloweenskou lahůdku
Danny 31/10/2019 Novinky, Zahraniční

Finská goth-rocková klasika The 69 Eyes zveřejnila na předvečer svátku Všech svatých nové lyric video k písničce The Last House On The Left, která se minulý měsíc objevila na nové řadovce s názvem West End.

V The Last House On The Left hostuje hned několik známých jmen. Svou sloku si vystřihne jak nezaměnitelný Wednesday 13, tak Calico Cooper, dcera Alice Coopera a zároveň zpěvačka Beasto Blanco a to vše za vydatné podpory Dani Filtha, frontmana britských metalových titánů Cradle Of Filth.

The 69 Eyes jsou právě na celoevropském tour k aktuální desce a na programu je i pražská zastávka 9. listopadu v Meetfactory.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímá, co si vzít na sebe na pódium. Chodí pít na koncerty a číst do hospody. Stejně obratný za klávesnicí, jako za barem. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák v Brně, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com