Kids and Heroes
Temnota pro tři kytary. Norští Kvelertak natočili nový klip a zavítají do Prahy
Danny 03/10/2016 Novinky, Zahraniční

Norští králové mixování metalu, punku a hardrocku Kvelertak připomínají svou letošní vychvalovanou desku Nattesferd animovaným videoklipem. Jeho autorem je Torjus Førre Erfjord, který s Kvelertak spolupracoval už dříve na videoklipech k písničkám Blodtørst a Evig Vandrar. Jeho třetí prací je nově video ke skladbě Svartmesse, což v norštině znamená „temnota“. Zpěvák Erlend v květnu o Svartmesse řekl, že je to nejpomalejší věc, kterou kdy Kvelertak udělali a zní jako směs Eye Of The Tiger a Mercyful Fate.

Kvelertak zahrají 19. listopadu v pražském Lucerna Music Baru, kde jim záda budou krýt Skeletonwitch z ohijských Athén, kterým v srpnu vyšla deska The Apothic Gloom.

O autorovi

V osmé třídě napsal nejlepší slohovku, na což už bohužel nikdy v životě nenavázal. Každý týden uváděl vcelku bezvýznamný pořad na Rádiu Akropolis. Zkusil to neúspěšně v pár kapelách s kytarou i baskytarou - stejně ho ale jen zajímalo, co si vzít na sebe. Chodí řvát na fotbal, pít na koncerty a číst do hospody. V Kids And Heroes je od ledna 2011. Pražák, otec, introvert. Kontakt: dannyboy@kidsandheroes.com

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com