Kids and Heroes
Swingin´ Utters vezou do Prahy to nejlepší z kalifornského punkrocku
Redakce 01/02/2015 Pozvánky

Po čtyřech letech zpátky na Sedmičce! Původně Johnny Peebuck & The Swingin´ Utters ze Santa Cruz, ale už o něco málo později jen Swingin´ Utters ze San Francisca. Každopádně slunná Kalifornie, pozdní osmdesátky a pro tuto konstelaci typická nálož punk rocku. To všechno už v neděli 1. března v pražském klubu 007.

Tempo pěkně svižný, melodie sakra rafinovaný, vokál nalazenej přesně na pohodovej level street punku, chvílema ale i na hlasitý a agresivní folk punk nebo trošku tý rockový melancholie! Zkrátka přesně ta správně namixovaná americká všehochuť, vyhnaná za těch skoro 30 let k dokonalosti. Sedmiletá pauza a reunion v roce 2010 vedla ke třem skvělým deskám, aktuálně k té nejnovější Fistful Of Hollow, zatraceně dobrá práce!

Pro úplnost – Swingin´ Utters vydávají na Fat Wreck Chords a mezi jejich další projekty patří Dead To Me, Me First and the Gimme Gimmes, One Man Army, Re-Volts, Viva Hate, Druglords Of The Avenues… A pozor, nyní také ToyGuitar! Nová parta se dvěma členy Swingin´ Utters jako třešnička na dortu koncertu na Strahově, odlehčená garage-rock-punkově, samozřejmě těžce srdcově, naladěná záležitost, alias čerstvý závan rock´n´rollové energie!

Open from 19.00 / Ticket 230 Kč

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com