Kids and Heroes
Švýcarští Nasty Rumours vezou do Prahy chytlavý 77 punk
Redakce 08/11/2017 Pozvánky

16. listopadu se v pražském klubu Underdogs´představí kapela Nasty Rumours, hrající punk anglického střihu, tedy punk 77´. Navazují na úspěchy švýcarských legendárních kapel Tight Finks, The Fuckadies nebo stále aktivních Delilahs, Unhold, Bad Mojos, The Strapones a Skaladin.

Loňský rok byl pro kapelu víc než úspěšný, podařilo se jim odehrát několik koncertů v Jihoafrické republice, Austrálii a současně vystupovat společně po boku veličin jako U.K. Subs, The Adicts, Stiff Little Fingers, 999, Terrorgruppe nebo The Baboon Show.

Nasty Rumours se do Prahy rádi vrací. Bubeník skupiny Danny říká: „Na Prahu nedáme dopustit! Vystoupení jsou tam vždy skvělá! V ČR máme mnoho přátel a náš kytarista Jamous umí dokonce trochu česky, takže už se těší, až český jazyk zase trochu opráší.

Večer před volným dnem, tedy Dnem boje za svobodu a demokracii, zahraje ještě další jméno s podobným puncem zkušenosti jako jejich švýcarští kolegové, a to The Unholy Preachers. Tihle nesvatí kazatelé si stále jdou svojí punkrockovou cestou. Brzy dokončí vydání třech LP pod názvem Fuckin‘ Amen baby I – III a budou připravovat materiál na novou desku. Koncerty odehráli na řadě festivalů a v klubech u nás i v zahraničí, např. Belgii, Švýcarsku a Německu.

O start se postará mladá kapela The Junk Food čerpající inspiraci od těch nejlepších žánrových skupin. Rify jako vystřižené z amerického punkového podzemí minulých dekád, se pojí s přirozeným projevem, jakým tu mnoho kapel neoplývá.

Začátek je od 20:15.
Vstup na místě 150,- a předprodej za 130,- (SMSTicket).

Událost na facebooku zde.

O autorovi

Comments are closed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com